Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

location
calendar
Sırala
Filtrele
Eskişehir Turları İçin Sonuçları Filtrele
Uygula

Senin için 0 tur bulduk.

15.06.2024 - 15.06.2025 tarihleri arasındaki 0 tur listelenmiştir.

Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyata Göre ArtanFiyata Göre Azalan
Uygula
sonucyok

Aradığınız tur henüz satışa açık değildir.

Güncel turlarımız hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerinizi iletebilirsiniz. İsterseniz diğer turlarımızı da inceleyebilirsiniz.

Turlarımızı İnceleyin

Eskişehir Turları

Eskişehir, tarih, kültür, doğa ve eğlence dolu bir şehir. Bu güzel şehri keşfetmek için Tatilkaresi Turizm'in Eskişehir turlarına katılabilirsiniz. Eskişehir turları ile bu şehrin tadını çıkarabilir, unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

Günübirlik Eskişehir Turları ile Nereler Gezilir?

Eğer zamanınız kısıtlıysa, Tatilkaresi Turizm'in günübirlik Eskişehir turları, Eskişehir'in en güzel yerlerini keşfetmek için en iyi seçenektir. Bu turlarla birlikte aşağıdaki yerleri ziyaret edebilirsiniz;

Odunpazarı Evleri: Dünyanın en büyük açık hava müzesi olan Odunpazarı Evleri, şehrin tarihini yansıtan güzel evlerle dolu bir yerdir.

Porsuk Çayı: Şehrin kalbinde yer alan Porsuk Çayı, Eskişehir'in en önemli doğal güzelliklerinden biridir. Çayın kıyısında yürüyüş yapabilirsiniz.

Kurşunlu Camii: Eskişehir'in en eski camilerinden biri olan Kurşunlu Camii, şehrin tarihini yansıtan önemli bir yapıdır.

Tülomsaş Tren Müzesi: Eskişehir'in en önemli müzelerinden biri olan Tülomsaş Tren Müzesi, tren tutkunlarının ilgisini çekecek bir yerdir.

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda sitemizde çerezler kullanıyoruz. Daha Fazla